Krytko, KPJ35H30/3 130603
Indeks lokalny:
TKM360BAKS
Numer katalogowy:
130603
Kod EAN:
Producent: BAKS
Longitud [mm]: 3000
Grosor de la chapa [mm]: 1
Material: acero galvanizado
Produkt wielkogabarytowy
Cena:
bruto / szt.
(w tym VAT 23%)
do 4 tygodni
Na zamówienie
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
Dane techniczne
  • Longitud [mm]
    3000
  • Material
    acero galvanizado
  • Tipo
    KPJ35H30/3
  • Peso 1 metro [kg]
    0,76
  • PKWIU
  • Grosor de la chapa [mm]
    1
  • Ancho [mm]
    35
  • Peso (gramos]
    760
  • Cumplimiento de las normas
    PN-EN 103462011
Pozostałe dane techniczne
  • Wysokość
    30 mm
  • Grubość materiału
    1 mm
  • Przekrój użyteczny
    850 mm²
  • Perforacja boczna
  • Układ otworów montażowych NATO
    No
  • Model szerokorozpiętościowy
    No
  • Materiał
    Stal
  • Gatunek materiału
    Inne
  • Kolor
    Inne
  • Szerokość
    35 mm
  • Długość
    3000 mm