Disyuntor de corriente residual, PFIM-100/4/03-G 104384
Índice local:
ARP243MOEL
Número de catálogo:
104384
Código EAN:
Fabricante: EATON
Número de polos: 4
Corriente diferencial [mA]: 300
Corriente nominal [A]: 100
Precio:
bruto / uds.
(IVA incluido 23%)
hasta 2 semanas
Por encargo
Cantidad uds.
(múltiple:
1
Añadir a solicitud de presupuesto
Añadir al portapapeles
Imprimir
Descripción del producto
Disyuntor de corriente residual, PFIM-100/4/03-G
Datos técnicos
  • Número de polos
    4
  • Corriente nominal [A]
    100
  • Corriente diferencial [mA]
    300
  • PKWIU
Otros datos técnicos
  • Liczba biegunów
    4
  • Prąd znamionowy
    100 A
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui
    440 V
  • Sposób montażu
    Szyna DIN
  • Ochrona selektywna
    No
  • Wytrzymałość zwarciowa (Icw)
    10 kA
  • Rodzaj napięcia
    AC
  • Częstotliwość
    50 Hz
  • Stopień ochrony (IP)
    IP20
  • Głębokość wbudowania
    70.5 mm
  • Stopień zanieczyszczenia
    2
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    1.5 ... 35 mm²
  • Napięcie znamionowe
    400 V
  • Znamionowy prąd różnicowy
    0.3 A
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp
    4 kV
  • Czułość
    AC
  • Wyzwalanie krótkozwłoczne
  • Odporność na udar prądowy
    3 kA
  • Z blokadą
  • Możliwość dodatkowego wyposażenia
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy
    -25 ... 40 °C
  • Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego
    1.5 ... 16 mm²