Conector ZJU-24 R34RR-07010001003
Índice local:
TES011ERGO
Número de catálogo:
R34RR-07010001003
Haga clic en la foto para ampliar
Fabricante:
ERGOM
nombre corto:
ZJU-240
Ver descripción completa
Precio:
bruto / uds.
(IVA incluido 23%)
hasta una semana
Por encargo
Cantidad uds.
(múltiple:
1
Añadir a la cesta
Añadir a solicitud de presupuesto
Añadir al portapapeles
Imprimir
Pregunta por el producto
Descripción del producto
Datos técnicos
Detalles del fabricante
Empaquetado a granel
Descripción del producto
Conector ZJU-24
Ampliar la descripción completa ▼
Datos técnicos
nombre corto
ZJU-240
PKWIU
Otros datos técnicos
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej
70 ... 240 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
70 ... 240 mm²
Napięcie znamionowe
1000 V
Rodzaj połączenia elektrycznego 2
Połączenie śrubowe
Liczba biegunów
1
Sposób montażu
Szyna montażowa DIN TH-35 mm
Zakres temperatur pracy
-25 ... 55 °C
Szerokość / rozmiar rastra
37 mm
Wymagana płytka zamykająca
No
Z kołnierzem wprowadzeniowym
No
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową
70 ... 195 mm²
Prąd znamionowy In
415 A