Disyuntor, serie 15kA (3+N-polos), FAZ-B16/3N 278949
Místní index:
ABB808MOEL
Katalogové číslo.:
278949
EAN kód:
Výrobce: EATON
Número de polos: 4
Corriente nominal [A]: 16
Tipo: FAZ-B16/3N
Cena:
bruto / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 2 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
&toro; Características B, C, D, Z, K, S
• Indicador de estado de configuración de contacto óptico (rojo/verde)
• Abrazaderas protectoras
• Rico equipamiento adicional
Technické údaje
  • Número de polos
    4
  • Tipo
    FAZ-B16/3N
  • Corriente nominal [A]
    16
Další technické údaje
  • Charakterystyka wyzwalania
    B
  • Liczba biegunów chronionych
    3
  • Napięcie znamionowe
    400 V
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp
    4 kV
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V
    10 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V
    15 kA
  • Zakres częstotliwości
    50 ... 60 Hz
  • Jednocześnie rozłączany biegun N
  • Stopień zanieczyszczenia
    2
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów
    4
  • Stopień ochrony (IP)
    IP20
  • Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego
    1 ... 25 mm²
  • Liczba biegunów (całkowita)
  • Prąd znamionowy
    16 A
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui
    440 V
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V
    10 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V
    15 kA
  • Rodzaj napięcia
    AC
  • Klasa ograniczenia energii
    3
  • Kategoria przepięcia
  • Możliwość dodatkowego wyposażenia
  • Głębokość wbudowania
    70.5 mm
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy
    -25 ... 75 °C
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    1 ... 25 mm²