Seccionador tripolar + N (desconectable) 160A RSI-4160N\W03
Внутрішній артикул:
ALI003SPAM
№ каталоговий:
RSI-4160N\W03
Код EAN:
Виробник: SPAMEL
Tensión nominal de aislamiento [V]: 690
Corriente continua [A]: 160
Nivel de seguridad: IP20
Ціна:
bruto / шт.
(з ПДВ 23%)
до тижня
На замовлення
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
Los interruptores-seccionadores compactos RSI están diseñados para funcionar en circuitos con una tensión nominal de hasta 690 V, en las categorías de uso AC-21A...AC-23A y en circuitos de corriente continua con una tensión de hasta 220 V. Los interruptores se pueden instalar en locales cerrados (grado de contaminación 3 - uso industrial), a temperaturas de -40°C a +70°C.
Технічні дані
  • Tensión nominal de aislamiento [V]
    690
  • Nivel de seguridad
    IP20
  • Corriente continua [A]
    160
Інші технічні дані
  • Jako rozłącznik główny
  • Jako rozłącznik bezpieczeństwa
    No
  • Jako przełącznik nawrotny
    No
  • Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC
    690 V
  • Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V
    30 kW
  • Liczba biegunów
    4
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych
    0
  • Opcjonalny napęd silnikowy
  • Opcjonalny wyzwalacz napięciowy
  • Do montażu na płycie
  • Do montażu czołowego centralnie
  • Do montażu pośredniego
  • Z mechanizmem ryglującym
  • Stopień ochrony (IP) części czołowej
    IP20
  • Jako rozłącznik remontowy
  • Jako wyłącznik awaryjny
  • Liczba łączników
    1
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    160 A