Relé electromagnético 230V PP-1Z-LED-230V
Lokaler Index:
APE017FIFQ
Katalognummer:
PP-1Z-LED-230V
EAN-Code:
Hersteller: F&F
Tiempo de apagado [ms]: máximo 20
Potencia [W]: 0,6
Nivel de seguridad: IP20
Preis:
bruto / stk.
(inklusive MwSt 23%)
bis zu 2 Wochen
Auf Bestellung
Menge stk.
(mehrere:
1
Zur Angebotsanfrage hinzufügen
Zur Zwischenablage hinzufügen
Drucken
Produktbeschreibung
Relés electromagnéticos en carcasa para instalación directa en caja de empotrar de Ø60.
Technische Daten
  • Tiempo de apagado [ms]
    máximo 20
  • Nivel de seguridad
    IP20
  • Fuente de alimentación [V]
    100/265
  • Ancho del embalaje [mm]
    50
  • Tiempo de respuesta [ms]
    máximo 40
  • Potencia [W]
    0,6
  • Durabilidad mecánica
    5000000 ciclos
  • Altura del embalaje [mm]
    25
  • Peso del embalaje [kg]
    0,2
  • PKWIU
Weitere technische Daten
  • Rodzaj połączenia elektrycznego
    Połączenie śrubowe
  • Z odłączalnymi zaciskami
    No
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz
    100 ... 265 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC
    230 ... 230 V
  • Tryb przełączania napędu
    Monostabilny
  • Rodzaj styku
    Pojedynczy
  • Rodzaj napięcia zasilania
    AC/DC
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz
    100 ... 265 V
  • Stopień ochrony (IP)
    IP20
  • Wysokość
    43 mm
  • Kompletny z gniazdem
    No
  • Ze wskaźnikiem LED
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz
    100 ... 265 V
  • Rodzaj napięcia sterowania
    AC/DC
  • Liczba styków zwiernych
    1
  • Z wymuszonym prowadzeniem styku
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz
    100 ... 265 V
  • Prąd znamionowy
    16 A
  • Szerokość
    48 mm
  • Głębokość
    25 mm