Interruptor de leva de 16 A, seccionador tripolar 0-1, en carcasa OB11 SK16-2.8211\OB11
Místní index:
ALK079SPAM
Katalogové číslo.:
SK16-2.8211\OB11
EAN kód:
Výrobce: SPAMEL
Corriente continua [A]: 16
Nivel de seguridad: IP65
Potencia nominal de funcionamiento en AC-3, 400 V [kW]: 3.5
Cena:
bruto / kusů.
(včetně DPH 23%)
k dispozici 30 kusů.
Vyzvednutí za 1h
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Technické údaje
  • Corriente continua [A]
    16
  • Potencia nominal de funcionamiento en AC-3, 400 V [kW]
  • Nivel de seguridad
    IP65
Další technické údaje
  • Model
    Przełącznik
  • Z pozycją 0
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    16 A
  • Stopień ochrony (IP) strony czołowej
    IP65
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych
    0
  • Do montażu na płycie
  • Do instalacji w tablicach rozdzielczych
    No
  • Kompletne urządzenie w obudowie
  • Rodzaj elementu wykonawczego
    Pokrętło
  • Liczba biegunów
    3
  • Z powrotem do położenia 0
    No
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    3.5 kW