Interruptor de encendido, 125 A, 3 polos, NZMN2-A125 259091
Índice local:
ALP110MOEL
Número de catálogo:
259091
Código EAN:
Fabricante: EATON
Número de polos: 3
Corriente nominal [A]: 125
Precio:
bruto / uds.
(IVA incluido 23%)
hasta 2 semanas
Por encargo
Cantidad uds.
(múltiple:
1
Añadir a solicitud de presupuesto
Añadir al portapapeles
Imprimir
Descripción del producto
Interruptor de encendido, 125 A, 3 polos, NZMN2-A125
Datos técnicos
  • Número de polos
    3
  • Corriente nominal [A]
    125
Otros datos técnicos
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    125 A
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz
    50 kA
  • Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego
    0 ... 0 A
  • Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym
    No
  • Budowa urządzenia
    Urządzenie mocowane na stałe
  • Opcjonalny montaż na szynie DIN TH
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych
    0
  • Ze wskaźnikiem wyłączenia
    No
  • Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych
    Strona przednia
  • W komplecie z zabezpieczeniem
  • Opcjonalny napęd silnikowy
  • Zakres napięcia znamionowego
    690 ... 690 V
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego
    100 ... 125 A
  • Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego
    750 ... 1250 A