Wyłącznik różnicowoprądowy, PFIM-100/4/03-G 104384
Indice locale:
ARP243MOEL
Numero di catalogo:
104384
Codice EAN:
Produttore: EATON
Liczba biegunów: 4
Prąd różnicowy [mA]: 300
Prąd znamionowy [A]: 100
Prezzo:
brutto / pezzi
(inclusa IVA 23%)
fino a 2 settimane
Su ordinazione
Quantità pezzi
(multiplo:
1
Aggiungi alla richiesta di preventivo
Aggiungi agli appunti
Stampa
Descrizione del prodotto
Wyłącznik różnicowoprądowy, PFIM-100/4/03-G
Dati tecnici
  • Liczba biegunów
    4
  • Prąd znamionowy [A]
    100
  • Prąd różnicowy [mA]
    300
  • PKWIU
Altri dati tecnici
  • Liczba biegunów
    4
  • Prąd znamionowy
    100 A
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui
    440 V
  • Sposób montażu
    Szyna DIN
  • Ochrona selektywna
    nie
  • Wytrzymałość zwarciowa (Icw)
    10 kA
  • Rodzaj napięcia
    AC
  • Częstotliwość
    50 Hz
  • Stopień ochrony (IP)
    IP20
  • Głębokość wbudowania
    70.5 mm
  • Stopień zanieczyszczenia
    2
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    1.5 ... 35 mm²
  • Napięcie znamionowe
    400 V
  • Znamionowy prąd różnicowy
    0.3 A
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp
    4 kV
  • Czułość
    AC
  • Wyzwalanie krótkozwłoczne
    tak
  • Odporność na udar prądowy
    3 kA
  • Z blokadą
    tak
  • Możliwość dodatkowego wyposażenia
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy
    -25 ... 40 °C
  • Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego
    1.5 ... 16 mm²