TEHALIT.BK Закінчення короба ванна сталева BKW 400x(90-130) сталь BKWE400090
Indice locale:
TAK767TEHA
Numero di catalogo:
BKWE400090
Codice EAN:
Produttore: TEHALIT
Безгалогенні: Так
Довжина [мм]: 125
Колір : Срібний
Prezzo:
Брутто / pezzi
(inclusa IVA 23%)
fino a 4 settimane
Su ordinazione
Quantità pezzi
(multiplo:
1
Aggiungi alla richiesta di preventivo
Aggiungi agli appunti
Stampa
Descrizione del prodotto
Характеристики серії:
Горизонтальна система каналів tehalit.BK використовується для прокладання кабелів та інших установок, наприклад, водопровідних або опалювальних труб у підлозі, у будь-якому місці приміщення. Систему tehalit.BK можна використовувати з плоскими стяжками від 30 мм.
Dati tecnici
  • Безгалогенні
    Так
  • Колір
    Срібний
  • Родина
    TEHALIT.BK
  • Висота [мм]
    90
  • Діапазон нівелювання
    90/130
  • Довжина [мм]
    125
  • Матеріал
    Листова сталь оцинкована
  • Ширина [мм]
    400
  • Точний колір
    Оцинкування
  • PKWIU
Altri dati tecnici
  • Szerokość
    400 mm
  • Do kanałów zalewanych w posadzce, otwartych
    Так
  • Do kanałów zalewanych w posadzce, zamkniętych
  • Wysokość
    90 mm
  • Do kanałów podpodłogowych zlicowanych z wylewką
    НІ
  • Zakres możliwej niwelacji poziomu
    90 ... 130 mm