Canal KPL50H30/3 130405
local index:
TKM269BAKS
Catalog number:
130405
EAN code:
Manufacturer: BAKS
Longueur [mm]: 3000
Largeur [mm]: 50
Poids [g]: 650
Large-size product
Price:
brut / pcs.
(including VAT 23%)
up to 4 weeks
On request
Quantity pcs.
(multiplicity:
1
Add to inquiry
Add to clipboard
Print
Product description
Canal KPL50H30/3
Technical data
  • Longueur [mm]
    3000
  • Poids [g]
    650
  • Largeur [mm]
    50
  • PKWIU
Other technical data
  • Wysokość
    30 mm
  • Grubość materiału
    0.7 mm
  • Przekrój użyteczny
    1300 mm²
  • Perforacja boczna
    Oui
  • Układ otworów montażowych NATO
    Non
  • Model szerokorozpiętościowy
    Non
  • Materiał
    Stal
  • Gatunek materiału
    Inne
  • Kolor
    Inne
  • Szerokość
    50 mm
  • Długość
    3000 mm