TEHALIT.BK Channel end piece steel tub BKW 400x(90-130) steel BKWE400090
Внутрішній артикул:
TAK767TEHA
№ каталоговий:
BKWE400090
Код EAN:
Виробник: TEHALIT
Halogen free: Yes
Length [mm]: 125
Color: Silver
Ціна:
gross / шт.
(з ПДВ 23%)
до 4 тижнів
На замовлення
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
Characteristics of the series:
The tehalit.BK co-horizontal duct system is used to run cables and other installations, e.g. water or heating pipes in floors, anywhere in the room. The tehalit.BK system can be used with flat screeds from 30 mm.
Технічні дані
  • Halogen free
    Yes
  • Color
    Silver
  • Family
    TEHALIT.BK
  • Height [mm]
    90
  • Leveling range
    90/130
  • Length [mm]
    125
  • Material
    Galvanized steel sheet
  • Width [mm]
    400
  • Accurate color
    galvanized
  • PKWIU
Інші технічні дані
  • Width
    400 mm
  • Suitable for subfloor duct overhead open
    Yes
  • Suitable for subfloor duct overhead closed
  • Height
    90 mm
  • Suitable for subfloor duct countersunk (closed)
    No
  • Levelling range
    90 ... 130 mm