TEHALIT.BK Channel end piece steel tub BKW 400x(90-130) steel BKWE400090
Místní index:
TAK767TEHA
Katalogové číslo.:
BKWE400090
EAN kód:
Výrobce: TEHALIT
Halogen free: Yes
Length [mm]: 125
Color: Silver
Cena:
gross / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 4 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Characteristics of the series:
The tehalit.BK co-horizontal duct system is used to run cables and other installations, e.g. water or heating pipes in floors, anywhere in the room. The tehalit.BK system can be used with flat screeds from 30 mm.
Technické údaje
  • Halogen free
    Yes
  • Color
    Silver
  • Family
    TEHALIT.BK
  • Height [mm]
    90
  • Leveling range
    90/130
  • Length [mm]
    125
  • Material
    Galvanized steel sheet
  • Width [mm]
    400
  • Accurate color
    galvanized
  • PKWIU
Další technické údaje
  • Width
    400 mm
  • Suitable for subfloor duct overhead open
    Yes
  • Suitable for subfloor duct overhead closed
  • Height
    90 mm
  • Suitable for subfloor duct countersunk (closed)
    No
  • Levelling range
    90 ... 130 mm