Contacteur de puissance, DILMP200 109930
Внутрішній артикул:
ATD095MOEL
№ каталоговий:
109930
Код EAN:
Виробник: EATON
Tension nominale [V]: 24
Ціна:
brut / шт.
(з ПДВ 23%)
до 2 тижнів
На замовлення
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
Contacteur de puissance, DILMP200
Технічні дані
  • Tension nominale [V]
    24
Інші технічні дані
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz
    0 ... 0 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC
    24 ... 27 V
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V
    200 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    55 kW
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V
    75 kW
  • Wersja modułowa
    Non
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych
  • Liczba styków głównych rozwiernych
    0
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz
    0 ... 0 V
  • Rodzaj napięcia sterowania
    DC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V
    115 A
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V
    136 A
  • Znamionowa moc pracy NEMA
    93 kW