Cyfrowy wskaźnik wartości natężenia prądu, trójfazowy DMA-3, pomiar półpośredni 250/5A DMA-3-250-5A
Lokaler Index:
NPI023FIFQ
Katalognummer:
DMA-3-250-5A
EAN-Code:
Hersteller: F&F
Montaż: Na szynie TH-35
Pobór mocy [W]: 4
Temperatura pracy [°C]: -25÷50
Preis:
brutto / stk.
(inklusive MwSt 23%)
Nicht auf Lager
Zur Angebotsanfrage hinzufügen
Drucken
Produktbeschreibung
Cyfrowy wskaźnik wartości natężenia prądu, trójfazowy DMA-3 z pomiarem półpośrednim 250/5A
Technische Daten
  • Montaż
    Na szynie TH-35
  • Temperatura pracy [°C]
    -25÷50
  • PKWIU
  • Pobór mocy [W]
    4
  • Typ urządzenia pomiarowego
    Amperomierz cyfrowy
Weitere technische Daten
  • Wartość końcowa skali
    250 A
  • Połączenie przez przekładnik
    tak
  • Straty mocy
    4 W
  • Skala ponadzakresowa
    nie
  • Model
    Szyna DIN
  • Wysokość
    90 mm
  • System pomiarowy
    Cyfrowy
  • Podświetlenie skali pomiarowej
    tak
  • Zakres pomiarowy
    0 ... 250 A