Proudový transformátor 250/5A 2,5VA třída 1 SRA02505
Índice local:
AUK007HAGE
Número de catálogo:
SRA02505
Código EAN:
Fabricante: HAGER
Jmenovitá frekvence [Hz]: 50/60
Hloubka [mm]: 30
Třída přesnosti: 1
Precio:
hrubý / uds.
(IVA incluido 23%)
hasta 2 semanas
Por encargo
Cantidad uds.
(múltiple:
1
Añadir a solicitud de presupuesto
Añadir al portapapeles
Imprimir
Descripción del producto
Proudové transformátory
  • proud na sekundární straně: 5 A,
  • rozsah proudu na primární straně: od 50 do 2000 A,
  • používá se v nepřímém systémy měření proudu (elektroměry, multifunkční měřiče),
  • měřicí příkon (primární strana transformátoru) pro kulaté kabely a lišty,
  • možnost montáže na na rovném povrchu nebo na 35mm liště DIN.
Datos técnicos
  • Jmenovitá frekvence [Hz]
    50/60
  • Třída přesnosti
    1
  • Spojení
    Šroub
  • Výška [mm]
    70
  • PKWIU
  • Hloubka [mm]
    30
  • Jmenovité izolační napětí [V]
    3000
  • Šířka [mm]
    49,5
  • Gear
Otros datos técnicos
  • Model
    Przekładnik prądowy przelotowy
  • Znamionowy prąd wtórny
    5 A
  • Współczynnik przetężeniowy
    FS 5
  • Mocowanie zatrzaskowe
    Ano
  • Liczba wejść pierwotnych
  • Znamionowy prąd pierwotny
    250 A