Zásobník, KOJ100H60/3 N 161610
local index:
TKM421BAKS
Catalog number:
161610
EAN code:
Manufacturer: BAKS
Délka [mm]: 3000
Tloušťka plechu [mm]: 1
Materiál: Pozinkovaná ocel
Large-size product
Price:
hrubý / pcs.
(including VAT 23%)
up to 4 weeks
On request
Quantity pcs.
(multiplicity:
1
Add to inquiry
Add to clipboard
Print
Product description
Technical data
  • Délka [mm]
    3000
  • Materiál
    Pozinkovaná ocel
  • Typ
    KOJ100H60/3 N
  • Dodržování norem
    PN-EN 103462011
  • Tloušťka plechu [mm]
    1
  • Šířka [mm]
    100
  • Hmotnost 1 metr [kg]
    1,63
  • PKWIU
Other technical data
  • Wysokość
    60 mm
  • Grubość materiału
    1 mm
  • Przekrój użyteczny
    5800 mm²
  • Perforacja boczna
    Ano
  • Układ otworów montażowych NATO
    Ne
  • Model szerokorozpiętościowy
    Ne
  • Materiał
    Stal
  • Gatunek materiału
    Inne
  • Kolor
    Inne
  • Szerokość
    100 mm
  • Długość
    3000 mm