TEHALIT.BK Kanálové zakončení ocelová vana BKW 400x(90-130) ocel. BKWE400090
Místní index:
TAK767TEHA
Katalogové číslo.:
BKWE400090
EAN kód:
Kliknutím na obrázek jej zvětšíte
Výrobce:
TEHALIT
Bez halogenů:
Ano
Délka [mm]:
125
Barva:
Stříbro
Cena:
hrubý / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 4 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do košíku
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Dotaz na výrobek
Technické údaje
Podrobnosti o výrobci
Velkoobjemová balení
Soubory ke stažení
Technické údaje
Bez halogenů
Ano
Barva
Stříbro
Rodina
TEHALIT.BK
Výška [mm]
90
Nivelační rozsah
90/130
Délka [mm]
125
Materiál
Pozinkovaný ocelový plech
Šířka [mm]
400
Přesná barva
Pozinkované
PKWIU
Další technické údaje
Szerokość
400 mm
Do kanałów zalewanych w posadzce, otwartych
Do kanałów zalewanych w posadzce, zamkniętych
Wysokość
90 mm
Do kanałów podpodłogowych zlicowanych z wylewką
Ne
Zakres możliwej niwelacji poziomu
90 ... 130 mm