Zásobník KPL50H30/3 130405
Místní index:
TKM269BAKS
Katalogové číslo.:
130405
EAN kód:
Kliknutím na obrázek jej zvětšíte
Výrobce:
BAKS
Délka [mm]:
3000
Šířka [mm]:
50
Hmotnost [g]:
650
Zobrazit celý popis
objemné produkt
Cena:
hrubý / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 4 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do košíku
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Dotaz na výrobek
Popis produktu
Technické údaje
Podrobnosti o výrobci
Soubory ke stažení
Popis produktu
Zásobník KPL50H30/3
Rozbalit celý popis ▼
Technické údaje
Délka [mm]
Hmotnost [g]
650
Šířka [mm]
50
PKWIU
Další technické údaje
Wysokość
30 mm
Grubość materiału
0.7 mm
Przekrój użyteczny
1300 mm²
Perforacja boczna
Ano
Układ otworów montażowych NATO
Ne
Model szerokorozpiętościowy
Ne
Materiał
Stal
Gatunek materiału
Inne
Kolor
Inne
Szerokość
50 mm
Długość
3000 mm