TEHALIT.BK Kanálové zakončení ocelová vana BKW 400x(90-130) ocel. BKWE400090
Místní index:
TAK767TEHA
Katalogové číslo.:
BKWE400090
EAN kód:
Výrobce: TEHALIT
Bez halogenů: Ano
Délka [mm]: 125
Barva: Stříbro
Cena:
hrubý / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 4 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Technické údaje
  • Bez halogenů
    Ano
  • Barva
    Stříbro
  • Rodina
    TEHALIT.BK
  • Výška [mm]
    90
  • Nivelační rozsah
    90/130
  • Délka [mm]
    125
  • Materiál
    Pozinkovaný ocelový plech
  • Šířka [mm]
    400
  • Přesná barva
    Pozinkované
  • PKWIU
Další technické údaje
  • Szerokość
    400 mm
  • Do kanałów zalewanych w posadzce, otwartych
    Ano
  • Do kanałów zalewanych w posadzce, zamkniętych
  • Wysokość
    90 mm
  • Do kanałów podpodłogowych zlicowanych z wylewką
    Ne
  • Zakres możliwej niwelacji poziomu
    90 ... 130 mm