Digitální indikátor hodnoty proudu, třífázový DMA-3, polonepřímé měření 250/5A DMA-3-250-5A
local index:
NPI023FIFQ
Catalog number:
DMA-3-250-5A
EAN code:
Manufacturer: F&F
Instalace: Na kolejnici TH-35
Spotřeba energie [W]: 4
Provozní teplota [°C]: -25÷50
Price:
hrubý / pcs.
(including VAT 23%)
Out of stock
Add to inquiry
Print
Product description
Digitální ukazatel hodnoty proudu, třífázový DMA-3 s polonepřímým měřením 250/5A
Technical data
  • Instalace
    Na kolejnici TH-35
  • Provozní teplota [°C]
    -25÷50
  • PKWIU
  • Spotřeba energie [W]
    4
  • Typ měřicího zařízení
    Digitální ampérmetr
Other technical data
  • Wartość końcowa skali
    250 A
  • Połączenie przez przekładnik
    Ano
  • Straty mocy
    4 W
  • Skala ponadzakresowa
    Ne
  • Model
    Szyna DIN
  • Wysokość
    90 mm
  • System pomiarowy
    Cyfrowy
  • Podświetlenie skali pomiarowej
    Ano
  • Zakres pomiarowy
    0 ... 250 A