TEHALIT.LF Elektroinstalační žlab 15x15 černý LF1501509011
Místní index:
TKP087TEHA
Katalogové číslo.:
LF1501509011
EAN kód:
Kliknutím na obrázek jej zvětšíte
Výrobce:
TEHALIT
Bez halogenů:
ŽÁDNÝ
Délka [mm]:
2000
Barva:
Grafit
objemné produkt
Cena:
hrubý / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 4 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do košíku
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Dotaz na výrobek
Technické údaje
Podrobnosti o výrobci
Velkoobjemová balení
Soubory ke stažení
Technické údaje
Bez halogenů
ŽÁDNÝ
Barva
Grafit
Rodina
TEHALIT.LF
Výška [mm]
15
Povrchová úprava
Přírodní
Počet komor
1
PKWIU
Délka [mm]
2000
Materiál
PVC
Šířka [mm]
15
Rozsah provozních teplot [°C]
od -5 do 65
Užitný průřez [mm²]
150
Ochranná fólie
Další technické údaje
Wysokość
15 mm
Długość
2000 mm
Materiał
Tworzywo sztuczne
Bezhalogenowe
Ne
System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru
Ne
Przezroczysty
Liczba przegród stałych
Sposób mocowania
Perforowanie dna
Z klamrami kablowymi
Z łącznikiem
Przetłoczenia
Szerokość
15 mm
Przekrój użyteczny
150 mm²