Proudový transformátor 100/5, 1fázový, tř.1 LVZ00SE100-5K1
Místní index:
AUK039HAGE
Katalogové číslo.:
LVZ00SE100-5K1
EAN kód:
Kliknutím na obrázek jej zvětšíte
Výrobce:
HAGER
Jmenovitá frekvence [Hz]:
60
Délka [mm]:
50
Hloubka [mm]:
30
Cena:
hrubý / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 10 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do košíku
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Dotaz na výrobek
Technické údaje
Podrobnosti o výrobci
Velkoobjemová balení
Soubory ke stažení
Technické údaje
Jmenovitá frekvence [Hz]
60
Hloubka [mm]
30
Vstupní výkon [VA]
2,5
Stupeň ochrany
IP10
Typ připojení
Šroubové připojení
Rozsah provozních teplot [°C]
od -40 do 40
Gear
100;5
Skladovací teplota [°C]
od -40 do 75
Průřez kabelu (lanka) [mm²]
1 - 6
PKWIU
Délka [mm]
50
Výkon [VA]
2,5
Instalace
Na kolejnici TH-35
Šířka [mm]
49,5
Výška [mm]
70
přesnost [s]
1
Průměr otvoru [mm]
21
Jmenovité izolační napětí [kV]
3
Průřez vodiče (drátu) [mm²]
Další technické údaje
Model
Przekładnik prądowy prętowy
Znamionowy prąd wtórny
5 A
Współczynnik przetężeniowy
FS 5
Średnica przepustu
21 mm
Liczba wejść pierwotnych
Znamionowy prąd pierwotny
100 A