TEHALIT.LF Elektroinstalační žlab 15x15 černý LF1501509011
Místní index:
TKP087TEHA
Katalogové číslo.:
LF1501509011
EAN kód:
Výrobce: TEHALIT
Bez halogenů: ŽÁDNÝ
Délka [mm]: 2000
Barva: Grafit
objemné produkt
Cena:
hrubý / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 4 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Technické údaje
  • Bez halogenů
    ŽÁDNÝ
  • Barva
    Grafit
  • Rodina
    TEHALIT.LF
  • Výška [mm]
    15
  • Povrchová úprava
    Přírodní
  • Počet komor
    1
  • PKWIU
  • Délka [mm]
    2000
  • Materiál
    PVC
  • Šířka [mm]
    15
  • Rozsah provozních teplot [°C]
    od -5 do 65
  • Užitný průřez [mm²]
    150
  • Ochranná fólie
    ŽÁDNÝ
Další technické údaje
  • Wysokość
    15 mm
  • Długość
    2000 mm
  • Materiał
    Tworzywo sztuczne
  • Bezhalogenowe
    Ne
  • System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru
    Ne
  • Przezroczysty
  • Liczba przegród stałych
    0
  • Sposób mocowania
    Perforowanie dna
  • Z klamrami kablowymi
  • Z łącznikiem
  • Przetłoczenia
  • Szerokość
    15 mm
  • Przekrój użyteczny
    150 mm²