Výkonový stykač, DILMP200 109930
Místní index:
ATD095MOEL
Katalogové číslo.:
109930
EAN kód:
Výrobce: EATON
Jmenovité napětí [V]: 24
Cena:
hrubý / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 2 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Výkonový stykač, DILMP200
Technické údaje
  • Jmenovité napětí [V]
    24
Další technické údaje
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz
    0 ... 0 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC
    24 ... 27 V
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V
    200 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    55 kW
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V
    75 kW
  • Wersja modułowa
    Ne
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych
  • Liczba styków głównych rozwiernych
    0
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz
    0 ... 0 V
  • Rodzaj napięcia sterowania
    DC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V
    115 A
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V
    136 A
  • Znamionowa moc pracy NEMA
    93 kW