Proudový transformátor 100/5, 1fázový, tř.1 LVZ00SE100-5K1
Místní index:
AUK039HAGE
Katalogové číslo.:
LVZ00SE100-5K1
EAN kód:
Výrobce: HAGER
Jmenovitá frekvence [Hz]: 60
Délka [mm]: 50
Hloubka [mm]: 30
Cena:
hrubý / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 10 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Technické údaje
  • Jmenovitá frekvence [Hz]
    60
  • Hloubka [mm]
    30
  • Vstupní výkon [VA]
    2,5
  • Stupeň ochrany
    IP10
  • Typ připojení
    Šroubové připojení
  • Rozsah provozních teplot [°C]
    od -40 do 40
  • Gear
    100;5
  • Skladovací teplota [°C]
    od -40 do 75
  • Průřez kabelu (lanka) [mm²]
    1 - 6
  • PKWIU
  • Délka [mm]
    50
  • Výkon [VA]
    2,5
  • Instalace
    Na kolejnici TH-35
  • Šířka [mm]
    49,5
  • Výška [mm]
    70
  • přesnost [s]
    1
  • Průměr otvoru [mm]
    21
  • Jmenovité izolační napětí [kV]
    3
  • Průřez vodiče (drátu) [mm²]
Další technické údaje
  • Model
    Przekładnik prądowy prętowy
  • Znamionowy prąd wtórny
    5 A
  • Współczynnik przetężeniowy
    FS 5
  • Średnica przepustu
    21 mm
  • Liczba wejść pierwotnych
  • Znamionowy prąd pierwotny
    100 A