Síťový vypínač, 125A, 3 póly, NZMN2-A125 259091
Místní index:
ALP110MOEL
Katalogové číslo.:
259091
EAN kód:
Výrobce: EATON
Počet pólů: 3
Jmenovitý proud [A]: 125
Cena:
hrubý / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 2 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Síťový vypínač, 125A, 3 póly, NZMN2-A125
Technické údaje
  • Počet pólů
    3
  • Jmenovitý proud [A]
    125
Další technické údaje
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    125 A
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz
    50 kA
  • Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego
    0 ... 0 A
  • Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym
    Ne
  • Budowa urządzenia
    Urządzenie mocowane na stałe
  • Opcjonalny montaż na szynie DIN TH
    Ano
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych
    0
  • Ze wskaźnikiem wyłączenia
    Ne
  • Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych
    Strona przednia
  • W komplecie z zabezpieczeniem
    Ano
  • Opcjonalny napęd silnikowy
  • Zakres napięcia znamionowego
    690 ... 690 V
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego
    100 ... 125 A
  • Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego
    750 ... 1250 A