Elektromagnetické relé 230V PP-1Z-LED-230V
Indice locale:
APE017FIFQ
Numero di catalogo:
PP-1Z-LED-230V
Codice EAN:
Produttore: F&F
Čas vypnutí [ms]: max. 20
Výkon [W]: 0,6
Stupeň ochrany: IP20
Prezzo:
hrubý / pezzi
(inclusa IVA 23%)
fino a 2 settimane
Su ordinazione
Quantità pezzi
(multiplo:
1
Aggiungi alla richiesta di preventivo
Aggiungi agli appunti
Stampa
Descrizione del prodotto
Elektromagnetická relé v pouzdře pro přímou montáž do krabice pod omítku Ø60.
Dati tecnici
  • Čas vypnutí [ms]
    max. 20
  • Stupeň ochrany
    IP20
  • Napájení [V]
    100/265
  • Šířka balení [mm]
    50
  • Doba odezvy [ms]
    max. 40
  • Výkon [W]
    0,6
  • Mechanická odolnost
    5000000 cyklů
  • Výška balení [mm]
    25
  • Hmotnost balení [kg]
    0,2
  • PKWIU
Altri dati tecnici
  • Rodzaj połączenia elektrycznego
    Połączenie śrubowe
  • Z odłączalnymi zaciskami
    Ne
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz
    100 ... 265 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC
    230 ... 230 V
  • Tryb przełączania napędu
    Monostabilny
  • Rodzaj styku
    Pojedynczy
  • Rodzaj napięcia zasilania
    AC/DC
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz
    100 ... 265 V
  • Stopień ochrony (IP)
    IP20
  • Wysokość
    43 mm
  • Kompletny z gniazdem
    Ne
  • Ze wskaźnikiem LED
    Ano
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz
    100 ... 265 V
  • Rodzaj napięcia sterowania
    AC/DC
  • Liczba styków zwiernych
    1
  • Z wymuszonym prowadzeniem styku
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz
    100 ... 265 V
  • Prąd znamionowy
    16 A
  • Szerokość
    48 mm
  • Głębokość
    25 mm