40A vačkový spínač, spínač okruhu 0-1-2-3, pouzdro OB2 ŁK40-2.8445\OB2
Indice locale:
ALK103SPAM
Numero di catalogo:
ŁK40-2.8445\OB2
Codice EAN:
Produttore: SPAMEL
Barva: Černý
Trvalý proud [A]: 40
Stupeň ochrany: IP65
Prezzo:
hrubý / pezzi
(inclusa IVA 23%)
fino a 2 settimane
Su ordinazione
Quantità pezzi
(multiplo:
1
Aggiungi alla richiesta di preventivo
Aggiungi agli appunti
Stampa
Descrizione del prodotto
Dati tecnici
  • Barva
    Černý
  • Stupeň ochrany
    IP65
  • Přesná barva
    Černý
  • Trvalý proud [A]
    40
  • Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 400 V [kW]
Altri dati tecnici
  • Model
    Przełącznik
  • Z powrotem do położenia 0
    Ne
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    20 kW
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych
  • Liczba styków pomocniczych przełącznych
  • Do montażu tablicowego
    Ne
  • Do montażu pośredniego
  • Materiał obudowy
    Tworzywo sztuczne
  • Rodzaj podłączenia styków głównych
    Połączenie śrubowe
  • Z pozycją 0
    Ano
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    40 A