16A vačkový spínač, L-O-P reverzní spínač, v pouzdře OB11 SK16-3.8368\OB11
Lokaler Index:
ALK082SPAM
Katalognummer:
SK16-3.8368\OB11
EAN-Code:
Hersteller: SPAMEL
Trvalý proud [A]: 16
Stupeň ochrany: IP65
Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 400 V [kW]: 3.5
Preis:
hrubý / stk.
(inklusive MwSt 23%)
Zugänglich 17 stk.
Abholung in 1 Stunde
Menge stk.
(mehrere:
1
Zur Angebotsanfrage hinzufügen
Zur Zwischenablage hinzufügen
Drucken
Produktbeschreibung
16A vačkový spínač, L-O-P reverzní spínač, v pouzdře OB11. Vačkové spínače jsou elektrické víceokruhové otočné spínače určené k zapínání a vypínání proudů. Vačkové spínače se používají v obvodech elektroinstalace nízkého napětí, zejména jako jističe, odpojovače, spínače a ovládací spínače. Vačkové spínače lze instalovat v uzavřených prostorách (stupeň znečištění 3 - průmyslové použití) při teplotách -40...+70°C.
Technische Daten
  • Trvalý proud [A]
    16
  • Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 400 V [kW]
  • Stupeň ochrany
    IP65
Weitere technische Daten
  • Model
    Przełącznik
  • Z powrotem do położenia 0
    Ne
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    3.5 kW
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych
  • Liczba styków pomocniczych przełącznych
  • Do montażu tablicowego
    Ne
  • Do montażu pośredniego
  • Materiał obudowy
    Tworzywo sztuczne
  • Rodzaj podłączenia styków głównych
    Połączenie śrubowe
  • Z pozycją 0
    Ano
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    16 A