Proudový chránič, PFIM-100/4/03-G 104384
Místní index:
ARP243MOEL
Katalogové číslo.:
104384
EAN kód:
Výrobce: EATON
Počet pólů: 4
Diferenční proud [mA]: 300
Jmenovitý proud [A]: 100
Cena:
hrubý / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 2 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Proudový chránič, PFIM-100/4/03-G
Technické údaje
  • Počet pólů
    4
  • Jmenovitý proud [A]
    100
  • Diferenční proud [mA]
    300
  • PKWIU
Další technické údaje
  • Liczba biegunów
    4
  • Prąd znamionowy
    100 A
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui
    440 V
  • Sposób montażu
    Szyna DIN
  • Ochrona selektywna
    Ne
  • Wytrzymałość zwarciowa (Icw)
    10 kA
  • Rodzaj napięcia
    AC
  • Częstotliwość
    50 Hz
  • Stopień ochrony (IP)
    IP20
  • Głębokość wbudowania
    70.5 mm
  • Stopień zanieczyszczenia
    2
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    1.5 ... 35 mm²
  • Napięcie znamionowe
    400 V
  • Znamionowy prąd różnicowy
    0.3 A
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp
    4 kV
  • Czułość
    AC
  • Wyzwalanie krótkozwłoczne
    Ano
  • Odporność na udar prądowy
    3 kA
  • Z blokadą
    Ano
  • Możliwość dodatkowego wyposażenia
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy
    -25 ... 40 °C
  • Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego
    1.5 ... 16 mm²