Przekaźnik elektromagnetyczny 230V PP-1Z-LED-230V
Внутрішній артикул:
APE017FIFQ
№ каталоговий:
PP-1Z-LED-230V
Код EAN:
Виробник: F&F
Czas wyłączenia [ms]: maks. 20
Moc [W]: 0,6
Stopień ochrony: IP20
Ціна:
brutto / шт.
(з ПДВ 23%)
до 2 тижнів
На замовлення
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
Przekaźniki elektromagnetyczne w obudowie do bezpośredniego montażu w puszce podtynkowej Ø60.
Технічні дані
  • Czas wyłączenia [ms]
    maks. 20
  • Stopień ochrony
    IP20
  • Zasilanie [V]
    100/265
  • Szerokość opakowania [mm]
    50
  • Czas zadziałania [ms]
    maks. 40
  • Moc [W]
    0,6
  • Trwałość mechaniczna
    5000000 cykli
  • Wysokość opakowania [mm]
    25
  • Waga opakowania [kg]
    0,2
  • PKWIU
Інші технічні дані
  • Rodzaj połączenia elektrycznego
    Połączenie śrubowe
  • Z odłączalnymi zaciskami
    nie
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz
    100 ... 265 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC
    230 ... 230 V
  • Tryb przełączania napędu
    Monostabilny
  • Rodzaj styku
    Pojedynczy
  • Rodzaj napięcia zasilania
    AC/DC
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz
    100 ... 265 V
  • Stopień ochrony (IP)
    IP20
  • Wysokość
    43 mm
  • Kompletny z gniazdem
    nie
  • Ze wskaźnikiem LED
    tak
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz
    100 ... 265 V
  • Rodzaj napięcia sterowania
    AC/DC
  • Liczba styków zwiernych
    1
  • Z wymuszonym prowadzeniem styku
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz
    100 ... 265 V
  • Prąd znamionowy
    16 A
  • Szerokość
    48 mm
  • Głębokość
    25 mm