Кулачковий перемикач 16A, реверсивний перемикач L-O-R, в корпусі OB11 SK16-3.8368\OB11
Indice locale:
ALK082SPAM
Numero di catalogo:
SK16-3.8368\OB11
Codice EAN:
Produttore: SPAMEL
Довготривалий струм [A]: 16
Рівень безпеки: IP65
Номінальна робоча потужність для АС-3, 400В [кВт]: 3.5
Prezzo:
Брутто / pezzi
(inclusa IVA 23%)
Accessibile 17 pezzi
Raccolta in 1h
Quantità pezzi
(multiplo:
1
Aggiungi alla richiesta di preventivo
Aggiungi agli appunti
Stampa
Descrizione del prodotto
Кулачковий перемикач 16A, реверсивний перемикач L-O-R, в корпусі OB11. Кулачкові перемикачі - це електричні поворотні багатоконтурні перемикачі, призначені для вмикання і вимикання струмів. Кулачкові перемикачі використовуються в ланцюгах електроустановок низької напруги, особливо як автоматичні вимикачі, роз'єднувачі, вимикачі та перемикачі керування. Кулачкові перемикачі можна встановлювати в закритих приміщеннях (ступінь забруднення 3 - промислове використання) при -40...+70°C.
Dati tecnici
  • Довготривалий струм [A]
    16
  • Номінальна робоча потужність для АС-3, 400В [кВт]
  • Рівень безпеки
    IP65
Altri dati tecnici
  • Model
    Przełącznik
  • Z powrotem do położenia 0
    НІ
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    3.5 kW
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych
  • Liczba styków pomocniczych przełącznych
  • Do montażu tablicowego
    НІ
  • Do montażu pośredniego
  • Materiał obudowy
    Tworzywo sztuczne
  • Rodzaj podłączenia styków głównych
    Połączenie śrubowe
  • Z pozycją 0
    Так
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    16 A