Wyłącznik mocy, 125A, 3 bieg., NZMN2-A125 259091
Indeks lokalny:
ALP110MOEL
Numer katalogowy:
259091
Kod EAN:
Producent: EATON
Liczba biegunów: 3
Prąd znamionowy [A]: 125
Cena:
brutto / szt.
(w tym VAT 23%)
do 2 tygodni
Na zamówienie
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
Wyłącznik mocy, 125A, 3 bieg., NZMN2-A125
Dane techniczne
  • Liczba biegunów
    3
  • Prąd znamionowy [A]
    125
Pozostałe dane techniczne
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    125 A
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz
    50 kA
  • Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego
    0 ... 0 A
  • Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym
    nie
  • Budowa urządzenia
    Urządzenie mocowane na stałe
  • Opcjonalny montaż na szynie DIN TH
    tak
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych
    0
  • Ze wskaźnikiem wyłączenia
    nie
  • Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych
    Strona przednia
  • W komplecie z zabezpieczeniem
    tak
  • Opcjonalny napęd silnikowy
  • Zakres napięcia znamionowego
    690 ... 690 V
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego
    100 ... 125 A
  • Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego
    750 ... 1250 A