Rozłącznik izolacyjny trójbiegunowy+N(rozłączalny) 160A RSI-4160N\W03
Lokaler Index:
ALI003SPAM
Katalognummer:
RSI-4160N\W03
EAN-Code:
Hersteller: SPAMEL
Znamionowe napięcie izolacji [V]: 690
Prąd ciągły [A]: 160
Stopień ochrony: IP20
Preis:
brutto / stk.
(inklusive MwSt 23%)
bis zu einer Woche
Auf Bestellung
Menge stk.
(mehrere:
1
Zur Angebotsanfrage hinzufügen
Zur Zwischenablage hinzufügen
Drucken
Produktbeschreibung
Kompaktowe rozłączniki izolacyjne RSI przeznaczone są do pracy w obwodach o znamionowym napięciu do 690 V, w kategoriach użytkowania AC-21A...AC-23A oraz obwodach prądu stałego o napięciu do 220 V. Rozłączniki mogą być instalowane w pomieszczeniach zamkniętych (3 stopień zanieczyszczenia ? przeznaczenie przemysłowe), w temperaturze od ?40°C do +70°C.
Technische Daten
  • Znamionowe napięcie izolacji [V]
    690
  • Stopień ochrony
    IP20
  • Prąd ciągły [A]
    160
Weitere technische Daten
  • Jako rozłącznik główny
    tak
  • Jako rozłącznik bezpieczeństwa
    nie
  • Jako przełącznik nawrotny
    nie
  • Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC
    690 V
  • Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V
    30 kW
  • Liczba biegunów
    4
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych
    0
  • Opcjonalny napęd silnikowy
  • Opcjonalny wyzwalacz napięciowy
  • Do montażu na płycie
    tak
  • Do montażu czołowego centralnie
  • Do montażu pośredniego
  • Z mechanizmem ryglującym
  • Stopień ochrony (IP) części czołowej
    IP20
  • Jako rozłącznik remontowy
  • Jako wyłącznik awaryjny
  • Liczba łączników
    1
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    160 A