Disjoncteur, 125A, 3 pôles, NZMN2-A125 259091
Index local:
ALP110MOEL
Numéro de catalogue:
259091
Code EAN:
Producteur: EATON
Nombre de pôles: 3
Courant nominal [A]: 125
Prix:
brut / pcs.
(y compris la TVA 23%)
jusqu'à 2 semaines
Sur commande
Quantité pcs.
(plusieurs:
1
Ajouter à la demande de devis
Ajouter au presse-papiers
Imprimer
Description du produit
Disjoncteur, 125A, 3 pôles, NZMN2-A125
Données techniques
  • Nombre de pôles
    3
  • Courant nominal [A]
    125
Autres données techniques
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    125 A
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz
    50 kA
  • Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego
    0 ... 0 A
  • Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym
    Non
  • Budowa urządzenia
    Urządzenie mocowane na stałe
  • Opcjonalny montaż na szynie DIN TH
    Oui
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych
    0
  • Ze wskaźnikiem wyłączenia
    Non
  • Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych
    Strona przednia
  • W komplecie z zabezpieczeniem
    Oui
  • Opcjonalny napęd silnikowy
  • Zakres napięcia znamionowego
    690 ... 690 V
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego
    100 ... 125 A
  • Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego
    750 ... 1250 A