Запобіжник ножовий NH2 gG 690V 250A LNH2250M6
Index local:
ABI393HAGE
Numéro de catalogue:
LNH2250M6
Code EAN:
Producteur: HAGER
Характеристика: GG
Робоча напруга DC [В]: 0/690/724
Номінальний струм [A]: 250
Prix:
Брутто / pcs.
(y compris la TVA 23%)
jusqu'à 10 semaines
Sur commande
Quantité pcs.
(plusieurs:
1
Ajouter à la demande de devis
Ajouter au presse-papiers
Imprimer
Description du produit
Запобіжник на 250 А:
  • подвійний індикатор,
  • неізольована ручка,
Données techniques
  • Характеристика
  • Номінальний струм [A]
    250
  • Розмір запобіжника
    NH2
  • Номінальна вмикаюча здатність при короткому замиканні Icn [кA]
  • Робоча напруга DC [В]
    0/690/724
  • Втрати потужності [Вт]
    22
  • Номінальна напруга підключення [В]
    0/690/724
  • PKWIU
Autres données techniques
  • Rodzaj napięcia
    AC
  • Znamionowa zdolność łączeniowa
    100 kA
  • Rodzaj wskaźnika zadziałania
    Wskaźnik kombinowany (podwójny)
  • Prąd znamionowy
    250 A