Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Inteligentny dom

Innowacja, funkcjonalność i wygoda w Twoim domu. Niemożliwe? Nie dla tych, którzy korzystają z systemu inteligentnego budynku. System pozwala na integrację urządzeń elektrycznych tak, aby jednym ruchem stworzyć idealne otoczenie dopasowane do Ciebie.

Technologia opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach i integracji z Internetem. Szerokie możliwości oprogramowania urządzeń umieszczonych wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku determinują pracę mechanizmów minimalizując koszty, a znacząco poprawiając komfort użytkownika domu.

Wygodę zapewniają złożone i zautomatyzowane systemy kontroli powietrza (np. temperatury, wilgotności), systemy sterowania bramami, roletami, zasłonami, systemy nawadniania, oświetlenia, podtrzymywania zasilania (z ładowalnych UPSów lub spalinowych agregatów) i inne rozwiązania sterowane także czasowo i zdalnie, nawet z drugiego końca świata.

Automatyka domowa oprócz swobody sterowania budynkiem, wprowadza nową jakość bezpieczeństwa. Do systemu bezpieczeństwa można włączyć czujniki niebezpieczeństw naturalnych (np. czujniki poziomu wody, dymu, zanieczyszczeń), czujniki ruchu, wideodomofony, monitoring, alarmy antywłamaniowe

Inteligentny dom

Inteligentny dom

Dlaczego warto?

 • Swoboda sterowania budynkiem
 • Wyższy komfort życia
 • Oszczędność energii elektrycznej
 • Bezpieczeństwo
 • Prestiż
 • Prosta obsługa
 • Systemy przewodowe inteligentnego budynku

  System F&Home (przewodowy)

  System oferuje zarządzanie i sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, chłodzeniem i wszelkimi elementami silnikowymi (bramy, rolety), wyłączanie i włączenia różnych obwodów, odbiorników, zraszaczy, sprzęt AGD itp.. Sterowanie może odbywać się poprzez sieć WIFI, Internet, zdalne sterowanie i nadzór GSM. Dzięki oddzielnym modułom, które indywidualnie realizują poszczególne funkcje system można dopasować do własnych potrzeb.

  Instalacje przewodowe

  System Teletask (przewodowy)

  System daje możliwość sterowania wieloma urządzeniami domowymi: oświetleniem, roletami, żaluzjami okiennymi, ogrzewaniem, klimatyzacją i wentylacją, ochroną przeciwpożarową i kontrolą dostępu, wykorzystując do tego standardowe przełączniki lub ekrany dotykowe. Wystarczy tylko raz zamontować sieć, a oprogramowanie pozwoli zarządzać instalacją na dowolny sposób.

  Instalacje bezprzewodowe

  System Exta (przewodowy)

  Exta to prosta instalacja o intuicyjnej i łatwej obsłudze. Zawiera rozbudowane możliwości sterowania oświetleniem m.in. uruchamianie oświetlenia, regulację jasności i automatyczne wyłączenie. Automatyka pozwala na sterowanie ogrzewaniem, wentylacją oraz wszystkimi elementami instalacji budynkowej.

  Zobacz produkty Exta

  Katalog Exta (pdf)

  Systemy bezprzewodowe inteligentnego budynku

  System F&Home Radio (bezprzedwodowy)

  System zaprojektowany jest w sposób pozwalający na szybką instalację zarówno w nowo wybudowanych i istniejących budynkach. Dzięki elementom modułowym, które można zamontować w rozdzielni możesz wykonać instalację mieszaną – przewodowo-radiową, w oparciu o elementy do puszek montażowych system zostaje uruchomiony bez konieczności ingerencji w instalację. Ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja, oświetlenie oraz alarm i kontrola dostępu są zarządzane za sprawą bezprzewodowej technologii oraz urządzeń mobilnych.

  Zobacz produkty F&Home

  System Exta Free (bezprzewodowy)

  Bezprzewodowy system sterowania pracą urządzeń elektrycznych w instalacjach domowych, biurowych i częściowo przemysłowych. System obejmuje grupę współpracujących ze sobą urządzeń, pracujących na częstotliwości radiowej 868 MHz, pogrupowanych ze względu na rodzaj działania na nadajniki, odbiorniki, akcesoria oraz wyłączniki zdalne.

  Zobacz produkty Exta Free

  Katalog Exta Free (pdf)

  System Proxi (bezprzewodowy)

  System oferujący szeroką gamę elektronicznych urządzeń sterujących i modułów. Podstawowe elementy systemu to:

  • Proxi Light - zdalna kontrola oświetlenia
  • Proxi Power - zdalna kontrola urządzeń podłączonych do gniazd elektrycznych
  • Proxi Shade - zdalna kontrola rolet, żaluzji, ekranów, markiz
  • Proxi Gate - zdalna kontrola bram wjazdowych i garażowych

  Zobacz produkty Proxi

  Mapa kategorii
  Copyright - 2023 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Sklep elektryczny el12 - internetowa hurtownia elektryczna.