Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Hurtownia elektryczna
Gliwice

Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o.
Oddział w Gliwicach
ul. Bojkowska 51, 44-100 Gliwice
tel.: 12 269 12 12
fax: 32 332 45 42
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 7:00-17:00, Sb: 8:00-13:00
Wybierz inny oddział firmy

Dział handlowy

Tomasz Ochmann
Kierownik działu handlowego
tel.kom.: 723 984 898
Waldemar Kowalczyk
Handlowiec
tel.kom.: 507 065 989
Dariusz Fulara
Handlowiec
tel.kom.: 691 410 113
Mariusz Żyła
Handlowiec
tel.kom.: 508 263 375
Dawid Gajda
Handlowiec
tel.kom.: 723 984 860
Kamila Kalnik
Przedstawiciel handlowy
tel.kom.: 723 239 279

Administracja

Justyna Czeszowic
Kierownik administracyjny
tel.kom.: 723 984 868
Katarzyna Kaczmarczyk
Kasjer
tel.kom.: 723 984 869
Sabina Kozyro
Kasjer
tel.kom.: 691 410 051
Łukasz Dyas
Kierownik magazynu
tel.kom.: 691 235 261
Sebastian Nowak
Starszy magazynier-sprzedawca
Aleksandra Kornecka
Starszy magazynier-sprzedawca
Mariusz Stolpe
Magazynier-sprzedawca
Łukasz Szymura
Magazynier-sprzedawca

Hurtownia elektryczna – Gliwice

Hurtownia elektryczna el12 w Gliwicach jest jednym z 10 oddziałów Przedsiębiorstwa el12 rozlokowanych na terenie całego kraju. Jednocześnie jest to największa i najnowocześniejsza filia, dodatkowo ulokowana w bardzo dogodnym miejscu. Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. to założona w 2003 r. firma rodzinna, która zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą artykułów elektrotechnicznych, energetycznych, automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej. Model biznesowy el12 łączy w sobie sklep internetowy i placówki stacjonarne, co znacząco wpływa na szybkość i wygodę dokonywania zakupów. Na klientów czeka bardzo szeroki asortyment (blisko milion produktów dostępnych online!), a jednocześnie fachowa wiedza i pomoc pracowników sklepów tradycyjnych.

Hurtownia elektryczna w Gliwicach, do której wygodnie dojedziesz

Gliwicka hurtownia el12 mieści się przy ul. Bojkowskiej 51. To tylko 4 km do węzła drogowego przy centrum handlowym Europa Centralna i w pobliżu lotniska Aeroklubu Gliwickiego. Dzięki temu, że hurtownia w dni powszednie otwarta jest już od godz. 7, zakupy można zrobić jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Oddział zaprasza do godz. 17, natomiast w soboty w godz. 8 – 13. Dbając o wygodę klienta, firma stosuje także elastyczne minimum logistyczne i w razie potrzeby jest w stanie sprzedać klientowi wybrany towar w mniejszej ilości, niż wynikałoby to z systemu oryginalnego pakowania stosowanego przez producenta. Hurtownia elektryczna w Gliwicach jest największym oddziałem całej sieci el12, z powierzchnią handlową wielkości 1240 mkw. Pracownicy hurtowni zadbali o to, żeby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, porządkując towary w sposób intuicyjny i wygodny zarówno dla obsługi, jak i dla klienta. W praktyce oznacz to m.in., że produkty, które często kupuje się razem, rozlokowane zostały blisko siebie.

Szukasz hurtowni elektrycznej z otwartym magazynem? Zapraszamy do Gliwic!

Niewątpliwym wyróżnikiem hurtowni elektrycznej el12 jest tzw. otwarty magazyn, dający każdemu klientowi możliwość wejścia do przestrzeni handlowej. Odwiedzinom w magazynie zawsze towarzyszy opieka sprzedawcy-magazyniera, który w razie potrzeby gotowy jest pomóc swoją wiedzą i doświadczeniem. Indywidualny opiekun każdego klienta pomaga jeszcze szybciej odnaleźć poszukiwane towary, a także dobrać elementy, które najlepiej będą ze sobą współdziałały. Wizyta w otwartym magazynie to także znakomita okazja do sprawdzenia m.in., jak układa się w dłoni wybrana wiertaka albo czy dany rozmiar ubrania ochronnego będzie odpowiedni. W hurtowni el12 klient wszystko to może sprawdzić jeszcze przed zakupem, co pozwala mu nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale i cenny czas. Główne założenie el12 to wsparcie techniczne na każdym etapie zakupu, począwszy od profesjonalnej oferty, poprzez doradztwo podczas zakupu, po odpowiednią formę dostawy towaru do klienta hurtowego, a także detalicznego. Jakość usług el12 potwierdzają opinie zadowolonych klientów, rekomendacje, a także lista wyróżnień i certyfikatów, wśród których są m.in.: - Diamenty Forbesa - nagroda przyznawana przedsiębiorstwom, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości; - Tytuł "Firma Dobrze Widziana" – wyróżnienie dla przedsiębiorstw należących do Business Centre Club, przyznawane m.in. za wysoką jakość polityki firmy wobec pracowników; - Gazela Biznesu - nagroda dla przedsiębiorstwa, które dzięki dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę nawet wśród większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland; - Certyfikat Rzetelności - świadectwo wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej firmy, przyznawane w ramach programu Rzetelna Firma.

Hurtownia elektryczna w Gliwicach z dostępem do sklepu online

Połączenie tradycyjnego modelu handlowego ze sklepem internetowym sprawia, że klienci el12 mogą wybierać nie tylko spośród asortymentu dostępnego w hurtowni w Gliwicach, ale także spośród blisko miliona produktów, które kupić można za pośrednictwem platformy el12.pl. Kupując w el12.pl, wybrany towar można odebrać w gliwickiej filii przedsiębiorstwa (bez dodatkowej opłaty). Każdy klient może także jako metodę dostarczenia wybrać kuriera, wtedy przesyłka trafi do niego pod wskazany adres. Przedsiębiorstwo el12 szczególnie dba o to, aby stany magazynowe hurtowni elektrycznej były nie tylko różnorodne, ale i odpowiednio wysokie. Dzięki temu bardzo szeroki asortyment produktów najlepszych producentów w branży jest dostępny od ręki, a firma może realizować nawet bardzo pilne zamówienia.

Dział prefabrykacji rozdzielnic dla klientów hurtowni elektrycznej w Gliwicach

Ponieważ każda realizacja instalacji elektrycznych, zwłaszcza dla dużych obiektów, ściśle wiąże się z prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych, hurtownia el12 stworzyła specjalny dział prefabrykacji tych elementów i zapewnia kompleksowe wyposażenie potrzebne do tworzenia nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Projektowanie i prefabrykowanie szaf rozdzielczych wpisały się w ofertę el12, stawiając firmie za cel realizację wszelkich twórczych konstrukcji zaproponowanych przez klienta. Prefabrykacja szaf obejmuje rozdzielnice wszelkich rodzajów: zarówno typowe, jak i według indywidualnego zapotrzebowania klienta. Wystarczy skontaktować się dowolnym oddziałem firmy (w tym także w Gliwicach). Eksperci el12 po zapoznaniu się z daną inwestycją przygotują projekt i zrealizują go w każdym wskazanym miejscu.

Oddziały hurtowni elektrycznej el12:

Mapa kategorii
Copyright - 2023 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sklep elektryczny el12 - internetowa hurtownia elektryczna.