Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Hurtownia elektryczna
Gdynia

Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o.
Oddział w Gdyni
ul. Chwaszczyńska 170d, 81-571 Gdynia
tel.: 12 269 12 12
fax: 58 620 15 15
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 7:00-17:00, Sb: 8:00-13:00
Wybierz inny oddział firmy

Dział handlowy

Paweł Felczyński
Kierownik działu handlowego
tel.kom.: 723 984 848
Sylwester Rybczyk
Handlowiec
tel.kom.: 785 230 836
Karol Kraśniewski
Handlowiec
tel.kom.: 723 233 080

Administracja

Renata Kaczmarek
Kierownik administracyjny
tel.kom.: 609 232 069
Katarzyna Ziółek
Kasjer
tel.kom.: 691 410 087

Magazyn

email: magazyn.gdynia@el12.pl

Maciej Banaś
Kierownik magazynu
tel.kom.: 723 988 900
Arkadiusz Kłodarski
Starszy magazynier-sprzedawca
Zbigniew Bąk
Starszy magazynier-sprzedawca
Malwina Trzcińska
Magazynier

Hurtownia elektryczna – Gdynia

Blisko milion produktów dostępnych w ofercie internetowej i wygodna przestrzeń magazynowa otwarta zarówno dla klientów hurtowych, jak i detalicznych – to najważniejsze wyróżniki działającej w Gdyni hurtowni elektrycznej el12. Sklep jest jedną z 10 lokalizacji przedsiębiorstwa el12 na terenie całego kraju.

Hurtowania elektryczna el12 znajduje się w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej 170d. Ta wygodna lokalizacja (2,3 km od zjazdu Gdynia/Centrum/Kościerzyna z obwodnicy Trójmiasta w kierunku Kościerzyny) pozwala na swobodny dojazd i komfortowe zakupy. Na klientów czeka powierzchnia handlowa o łącznej wielkości 530 m.kw., na której znaleźć można szeroki asortyment artykułów elektrotechnicznych, energetycznych, automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej. Sklep el12 obsługuje zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych.

Hurtownia elektryczna w Gdyni zaprasza online i tradycyjnie

Firma el12 zaprasza zarówno zwolenników zakupów internetowych, jak i osoby preferujące wizyty w sklepach stacjonarnych. Dla wygody klientów działalność handlowa prowadzona jest w obu modelach biznesowych, czyli na stronie el12.pl oraz w 10 oddziałach, w tym w Gdyni.

W sklepie internetowym www.el12.pl dostępnych jest blisko milion towarów, w tym m.in.:

- aparatura elektryczna (bezpieczniki, wyłączniki różnicowoprądowe i silnikowe, styczniki),
- automatyka (wyłączniki, rozłączniki, przekaźniki, sterowniki),
- osprzęt elektryczny (w tym teleinformatyczny, przyciski i kasety, osprzęt instalacyjny i mieszkaniowy),
- oświetlenie (źródła światła, oprawy oświetleniowe, ściemniacze światła),
- monitoring, alarmy (domofony, dzwonki, systemy alarmowe),
- kable, przewody, złączki,
- ochrona odgromowa (bednarki, ochronniki, druty odgromowe, ograniczniki przepięć na linie, zaciski odgromowe, uziomy, inne elementy, uchwyty odgromowe),
- elementy instalacji wentylacyjnej i grzewczej,
- źródła zasilania (baterie, akumulatory, zasilacze awaryjne ups, agregaty i akcesoria, zasilacze, ładowarki akumulatorów, falowniki, softstarty, transformatory, przekładniki prądowe i napięciowe,
- odzież ochronna i akcesoria bhp (obuwie, rękawice ochronne, osprzęt dielektryczny, zapory drogowe, kaski budowlane)
- chemia (m.in. środki do dezynfekcji i chemia budowlana).

W ofercie el12 znaleźć można także różnego rodzaju narzędzia, w tym m.in. wytłaczarki, elektronarzędzia, praski do kabli i przewodów, ręczne urządzenia monterskie, pasy i torby monterskie, wiertła i tarcze, drabiny, schodki i podesty robocze, urządzenia mechaniczne i hydrauliczne. Asortyment el12 to towar od sprawdzonych dostawców i najlepszych producentów.

Kupuj w sieci odbieraj w hurtowni elektrycznej w Gdyni

Wszystkie produkty zakupione w sklepie internetowym www.el12.pl można bezpłatnie odebrać w filii przedsiębiorstwa w Gdyni (podobnie jak w 9 pozostałych oddziałach). Zwolenników tradycyjnych zakupów zapraszamy natomiast do naszej hurtowni, w której można nie tylko obejrzeć wybrane produkty przed ich zakupem, ale także poradzić się obecnych na miejscu fachowców. Kierownik magazynu i trzech magazynierów-sprzedawców służą wiedzą i doświadczeniem w zakresie wyboru i dobierania elementów elektrycznych, elektrotechnicznych i innych.

Pracownicy firmy dbają o to, żeby wychodzić naprzeciw klientom i proponować rozwiązania, które ułatwią im funkcjonowanie w branży elektrotechnicznej. Dlatego w el12 to klient wybiera markę produktu, a pracownicy dbają, żeby dokonywał wyboru z najlepszych rozwiązań aktualnie dostępnych na rynku.

Rozdzielnice i inne wyróżniki hurtowni elektrycznej w Gdyni

Firma el12 stworzyła i systematycznie rozwija własny dział prefabrykacji rozdzielnic, w którym ma miejsce projektowanie i budowa szaf rozdzielczych. Zespół tego działu specjalizuje się w montażu rozdzielnic do 1000V na prądy znamionowe do 4000A. Produkcja szaf obejmuje rozdzielnice wszelkich rodzajów; zarówno typowe, jak i według indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Wszystkich klientów biznesowych zapraszamy do korzystania z platformy B2B, która dodatkowo ułatwia proces zakupowy m.in. dzięki pomocy indywidulanego opiekuna handlowego i możliwości tworzenia schowków produktów wg własnych preferencji. Klient korzystający z platformy B2B ma też dostęp do archiwalnych schowków, może szybko i łatwo tworzyć zapytanie ofertowe lub zamówienie, widzi swoje indywidualne warunki handlowe, a także ma możliwość utworzenia subkont dla własnych pracowników.

Jakość usług oferowanych przez el12 potwierdzają m.in. liczne referencje, dzięki którym przyszli klienci, zarówno detaliczni, jak i hurtowi, zyskują pewność, że oferowane przez sklep artykuły elektryczne, osprzęt teleinformatyczny i inne produkty, są rozwiązaniami sprawdzonymi i niezawodnymi. Wśród firm i jednostek, które uznały el12 za dostawcę godnego zaufania są m.in.: Tauron Dystrybucja, Politechnika Opolska, Akademia Górniczo-Hutnicza, AquaPark Wrocław, Górnośląskie Wodociągi, Instytut Fizyki Jądrowej, Kopalnia Soli Wieliczka, Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A., Teatr Narodowy w Warszawie.

Oddziały hurtowni elektrycznej el12:

Mapa kategorii
Copyright - 2023 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sklep elektryczny el12 - internetowa hurtownia elektryczna.