Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Dla Twojego wnętrza

To nie sztuka wybudować dom, sztuka sprawić by miał w sobie duszę.

Odbiór kluczy do nowego mieszkania to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Zadbamy o to abyś w swoim mieszkaniu czuł się komfortowo i bezpiecznie. Pomożemy zbudować w Twoim wnętrzu odpowiedni nastrój i klimat.

Hurtownia elektryczna el12 proponuje rozwiązania możliwe do wdrożenia na każdym etapie wykończenia Twojego mieszkania.

Osprzęt elektryczny: gniazda, wyłączniki mogą stać się jednym ze znaczących elementów wystroju wnętrza. Stanowią doskonały dodatek do koloru i struktury ścian, a także nadają charakter danemu pomieszczeniu. Radio w gniazdku!! To doskonałe rozwiązanie do kuchni czy łazienki. Podczas porannej kawy czy kąpieli możesz słuchać muzyki i porannych wiadomości.

Osprzęt elektryczny el12

Zobacz produkty w kategorii Osprzęt elektryczny

 

Inteligentne rozwiązania w Twoim mieszkaniu poprawią komfort codziennego życia. Aplikacja na smartfonie sprawi iż w określonym przez Ciebie czasie otworzą się rolety i obudzi Cię światło poranka, załączy się expres i obudzi Cię zapach świeżo zaparzonej kawy, wzrośnie temperatura, automatycznie włączy się wybrany przez Ciebie odbiornik i obudzi Cię Twoja ulubiona muzyka lub serwis wiadomości. Opcja „do widzenia” pozwoli Ci czuć się bezpiecznie po opuszczeniu mieszkania - wybrane przez Ciebie urządzenia zostaną odłączone od zasilania. Te i wiele innych możliwości dostosowanych do Twoich potrzeb oraz etapu wykończenia mieszkania umożliwiają systemy: F&Home, F&Home Radio, Proxi oraz F&Wave.

Dysponujemy listą certyfikowanych montażystów powyższych systemów.

Pobierz katalog firmy F&F

Energooszczędne źródła światła oraz taśmy ledowe dostarczą światło w odpowiednich dla Ciebie i Twojego mieszkania barwach.

Mapa kategorii
Copyright - 2023 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sklep elektryczny el12 - internetowa hurtownia elektryczna.