Nowość! Kable do rozwiązań typu FTTH

UWAGA NOWOŚĆ

Przedstawiamy nowość w naszym asortymencie – kable światłowodowe do rozwiązań typu FTTH firmy securityNET.

Kable światłowodowe są istotnym elementem w infrastrukturze telekomunikacyjnej. FTTH, czyli "Fiber to the Home", to termin, który zyskał na popularności w ostatnich latach. Oznacza, że światłowód jest prowadzony aż do użytkownika końcowego - czyli bezpośrednio do domów i mieszkań. Zapewnia to szybkość i stabilność Internetu.

Oferujemy:

  1. Kabel światłowodowy wewnętrzny płaski SECFO

    Płaski kabel do abonenckich instalacji wewnątrzbudynkowych. Włókna w kablu umiejscowione zostały w centralnej części, dodatkowo wzmocniony prętami FRP. Dzięki bocznemu zastosowaniu prętów FRP kabel nie skręca się wokół własnej osi, co ogranicza do minimum powstanie naprężeń mogących spowodować wzrost tłumienności. Możliwy montaż podtynkowy jak i natynkowy. Jednostronne zakończenie złączami SC/APC usprawnia przebieg instalacji u abonenta.

  2. Kabel abonencki zewnętrzny SECDACFO

    Niezwykle lekki kabel dielektryczny z centralną tubą przeznaczony do bezpośredniego zakopania w ziemi. Charakteryzuje się małą średnicą zewnętrzną zapewniającą łatwość instalacji. W swojej konstrukcji kabel posiada zabezpieczenie przed wzdłużnym przenikaniem wody. Jest odporny na zgniatanie oraz rozciąganie dzięki zastosowaniu elementów wzmacniających w postaci włókien aramidowych oraz prętów FRP. Jednostronne zakończenie złączami SC/APC usprawnia przebieg instalacji u abonenta. Po drugiej stronie włókna przeznaczone do spawania w słupku lub mufie.

Zobacz produkty

kable