Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Elstilo - salon oświetlenia

Marka elstilo – nowa marka handlowa el12 zaistniała na rynku w 2013 r. Specjalizuje się nowoczesnym, designerskim oświetleniu dedykowanym do każdego wnętrza. Salon to wyjątkowe miejsce w którym główną rolę odgrywa światło. Celem elstilo jest podnoszenie komfortu życia człowieka, wydobycie dobrego nastroju w domu, w pracy i najbliższym otoczeniu. Każda przestrzeń życiowa pełni różne funkcje, dlatego też każda potrzebuje innego rodzaju światła, które pozwoli na lepsze samopoczucie i funkcjonowanie w codziennych obowiązkach.

Oferta

Salon stylowego oświetlenia elstilo oferuje zarówno nowoczesne lampy projektowane przez najlepszych kreatorów oświetlenia, jak i eleganckie, klasyczne oświetlenie dla osób ceniących proste rozwiązania. Lampy znajdujące się w ofercie salonu, niosą za sobą najwyższą jakość, nietuzinkowość i estetykę.

wnetrze-surowe

Oświetlenie dekoracyjne

lampa-dekoracyjna

Lampy loftowe

lampa-loftowa

Oświetlenie techniczne

oswietlenie-dekoracyjne

Lampy dziecięce

lampy-dzieciece

Oświetlenie zewnętrzne

oswietlenie-zewnetrze

Dekoracyjne źródła światła

zrodla-swiatla-kable

Inteligentny dom

inteligentny-dom

Gniazdka i wyłączniki

gniazda-wylaczniki

Dlaczego warto?

Wykwalifikowana kadra przeszła serię szkoleń, aby móc zapewnić każdemu klientowi profesjonalną obsługę. Zespół elstilo na życzenie klienta przygotowuje projekt oświetlenia z pomiarami światła, organizuje szkolenia dla projektantów, doradzi, jak również zamontuje wybrane przez klienta oprawy. Przy wyborze oświetlenia zawsze kierują się zasadą „Światło w Twoim stylu”.

Zobacz szczegółową ofertę

www.elstilo.com.pl

Folder reklamowy

Mapa kategorii
Copyright - 2023 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sklep elektryczny el12 - internetowa hurtownia elektryczna.